RSS

Szkolenia dla firm

Doradztwo biznesowe„Fabryka Rozwoju” to również usługi doradztwa biznesowego dla sektora małych i średnich przedsiębiorstw, osób prowadządzych jednoosobowe firmy i bezrobotnych starających się o dotacje unijne lub w Urzędach Pracy na rozpoczęcie działalności gospodarczej.
Jeżeli chcesz zdobyć nowych klientów, utrzymać dotychczasowych mądrze podnosić ceny i obniżać koszty – wykonamy dla Ciebie biznes plan, niezbędne analizy, opracujemy strategie marketingowe i sprzedażowe, wyszkolimy Ciebie i sprzedawców.

W naszej ofercie znajdziesz między innymi:

  • tworzenie biznes planu przedsięwzięcia oraz analiz potencjału rynkowego
  • porównania konkurencyjnych koncepcji biznesowych (pomysłów na biznes) w oparciu o analizy finansowe i marketingowe
  • opracowywanie strategii marketingowych dla produktów i usług
  • kontroling kosztów i przychodów
  • szkolenia sprzedażowe dla przedstawicieli handlowych i sprzedawców (B2B i B2C)
  • optymalizację centrów zysków (redukcje kosztów, dywersyfikacja źródeł przychodów, podwyżki cen)

Co odróżnia nas od innych firm szkoleniowych i doradczych?

To co odróżnia nas od innych firm szkoleniowych to fakt, że w ciągu 15 lat doświadczenia zawodowego zajmowaliśmy się prowadzeniem firm i nadal koordynujemy przedsięwzięcia biznesowe z naszymi klientami i dla naszych klientów. Zajmujemy się tam logistyką, finansami i sprzedażą – to sprawia, że nasza wiedza którą oferujemy na szkoleniach i podczas konsultacji nie wynika z przeczytanych lektur, ale z doświadczenia w zarządzaniu ludźmi, produktami i ryzykiem w branżach IT, budowlanej, HoReCa, wydawniczej, meblarskiej, edukacyjnej, turystycznej, transportowej i retail. Dzięki temu potrafimy błyskawicznie zweryfikować poziom trenerów, których zatrudniamy do pracy z klientami.

Ponadto:

  • Prowadzimy najpopularniejszy w Polsce serwis internetowy z praktycznymi poradami dla sprzedawców i przedsiębiorców: 40 000 czytelników każdego miesiąca poprawia swoje kompetencje sprzedażowe aktywnie uczestnicząc w dyskusjach;
  • Jesteśmy zapraszani do publikacji na łamach poważanych, branżowych periodyków takich jak Marketer+, Gazeta Ubezpieczeniowa, Marketing w praktyce czy Biznes Restauracje & Catering i in. – łączny nakład tych czasopism przekracza 100 000 egzemplarzy;

Jeżeli masz nietypowy problem i nikt nie może Ci pomóc – napisz do nas lub zadzwoń: 793 03 06 09. Znajdziemy wspólnie skuteczne rozwiązanie!