RSS

Psycholog Tarnów

Doradca Zawodowy Nowy Sącz | 17-06-2011 | Praca

Poszukujemy psychologa w Tarnowie do realizacji poradnictwa psychologicznego w projekcie finansowanym z EFS. Uczestnikami projektów są głównie uczniowie z Tarnowa.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu psychologii – WARUNEK KONIECZNY!
  • Dyspozycyjność od dnia 21 czerwca – WARUNEK KONIECZNY!
  • Osoba musi być z Tarnowa lub bliskich okolic – WARUNEK KONIECZNY!

Obowiązki:

  • prowadzenie konsultacji psychologicznych,
  • diagnozowanie zaburzeń,
  • wykonywanie testów psychologicznych,
  • superwizja i poradnictwo indywidualne,
  • prowadzenie warsztatów i szkoleń grupowych.

Oferujemy:

  • Pracę w Tarnowie,
  • Wynagrodzenie płatne na podstawie umowy o dzieło,
  • Elastyczne godziny pracy (do uzgodnienia), wsparcie organizacyjne.

Składanie dokumentów aplikacyjnych

Osoby zainteresowane, posiadające wymagane kwalifikacje, prosimy o przesłanie swojego CV oraz skanu dokumentu potwierdzającego kwalifikacje na maila: b.mroz@10g.pl z tematem „psycholog Tarnów”.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:? Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ? zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 ).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Fabryka Rozwoju posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 8409