RSS

Psycholog doradca zawodowy: Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa

Doradca Zawodowy Nowy Sącz | 26-05-2011 | Praca

Poszukujemy psychologów z uprawnieniami doradcy zawodowego do realizacji zajęć grupowych i indywidualnych w miastach: Nowy Sącz, Limanowa, Gorlice.

Obowiązki:

  • prowadzenie konsultacji psychologicznych (IKP),
  • prowadzenie poradnictwa grupowego i indywidualnego z zakresu doradztwa zawodowego (IPD)

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu psychologii ? ORAZ
  • Studia wyższe lub studia podyplomowe z zakresu doradztwa zawodowego. Posiadanie obu kwalifikacji to WARUNEK KONIECZNY, należy przesłać skan potwierdzający te uprawnienia.
  • Min. 1 rok stażu pracy (niekoniecznie w zawodzie psychologa czy psychoterapeuty),
  • Dyspozycyjność
  • Posiadanie własnego laptopa (do wyświetlania prezentacji i filmów na szkoleniach),
  • Mile widziane doświadczenie trenerskie.

Oferujemy:

  • Pracę na terenie jednego z miast: Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa
  • Wynagrodzenie płatne na podstawie umowy o dzieło.
  • Elastyczne godziny pracy (do uzgodnienia), wsparcie organizacyjne.

Prosimy o zgłaszanie się wyłącznie kandydatów spełniających warunek konieczny tj posiadanie obu kwalifikacji: psychologa i doradcy zawodowego.

List motywacyjny, CV oraz skan dokumentów potwierdzających obie kwalifikacje proszę przesyłać mailem, na adres: b.mroz@10g.pl.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:? Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ? zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 ).

Skontaktujemy się wyłącznie z kandydatami, którzy spełniają ten warunek oraz prześlą skan dokumentów potwierdzających te uprawnienia.

Fabryka Rozwoju posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 8409