RSS

Psycholog – psychoterapeuta – Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wadowice, Olkusz, Limanowa, Gorlice

Doradca Zawodowy Nowy Sącz | 05-04-2011 | Praca

Poszukujemy psychologów oraz psychoterapeutów do realizacji szkoleń i warsztatów w ramach projektów finansowanych ze środków Unii Europejskiej (EFS, PO KL). Uczestnikami projektów są uczniowie, osoby bezrobotne z terenu woj. małopolskiego (Kraków, Bochnia, Brzesko, Wadowice, Oświęcim, Tarnów, Nowy Sącz, Gorlice, Limanowa, Rabka, Nowy Targ, Zakopane).

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe magisterskie z zakresu psychologii – WARUNEK KONIECZNY!
  • min. 1 rok stażu pracy (niekoniecznie w zawodzie psychologa czy psychoterapeuty),
  • Gotowość do pracy w zespole i superwizji
  • Umiejętność pracy z dziećmi w wieku szkolnym i bezrobotnymi
  • Dyspozycyjność
  • Posiadanie własnego laptopa (do wyświetlania prezentacji i filmów na szkoleniach),
  • Mile widziane doświadczenie trenerskie.

Obowiązki:

  • prowadzenie konsultacji psychologicznych,
  • diagnozowanie zaburzeń,
  • wykonywanie testów psychologicznych,
  • superwizja i poradnictwo indywidualne,
  • prowadzenie warsztatów i szkoleń grupowych.

Oferujemy:

  • Pracę na terenie miast: Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Olkusz, Wadowice, Wieliczka, Bochnia, Brzesko, Gorlice, Nowy Targ, Zakopane, Rabka, Krynica Zdrój, Muszyna i w innych miejscowościach woj. małopolskiego.
  • Wynagrodzenie płatne na podstawie umowy o dzieło.
  • Ryczałt w wysokości 40 zł na materiały piśmiennicze, ksero itp, w zależności od wymagań konkretnego projektu.
  • Elastyczne godziny pracy (do uzgodnienia), wsparcie organizacyjne.

Składanie dokumentów aplikacyjnych

Osoby zainteresowane, posiadające wymagane kwalifikacje, prosimy o przesłanie swojego CV oraz skanu dokumentu potwierdzającego kwalifikacje na maila: b.mroz@10g.pl z tematem „psycholog/psychoterapeuta”.

Prosimy o umieszczenie w dokumentach następującej klauzuli:? Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji ? zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o ochronie danych osobowych (Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 833 ).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Fabryka Rozwoju posiada wpis do rejestru agencji zatrudnienia nr 8409